Datum účinnosti: 1.1.2024

Tento dokument popisuje, jakým způsobem web i-Bot.cz sbírá, ukládá a zpracovává osobní údaje svých uživatelů.

Správce Vašich osobních údajů je provozovatel webu i-Bot.cz, tj. Lukáš Šindler, sídlo: Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, IČ: 87503026.

Sběr a použití informací

Cookies a lokální úložiště:
Naše webové stránky využívají cookies a lokální úložiště na straně klienta k zlepšení uživatelského zážitku, personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Tyto informace mohou zahrnovat údaje o vašem používání našich stránek, stránkách, které jste navštívili, a odkazech, na které jste klikli.

Registrace:
Při registraci na našem webu jsou od vás vyžadovány určité osobní údaje, včetně, ale ne omezeně na, vaše jméno, e-mailovou adresu a další kontaktní informace. Tyto údaje jsou ukládány na našich serverech a používány k poskytování služeb a funkcionalit našeho webu.

Google Analytics:
Pro analýzu návštěvnosti našich stránek využíváme službu Google Analytics, která shromažďuje údaje včetně vaší IP adresy, typu prohlížeče, operačního systému, zdroje odkazu a stránek, které jste na našem webu navštívili. Tyto informace nám pomáhají pochopit, jak návštěvníci používají naše stránky, a zlepšovat naše služby.

Zpracování textů umělou inteligencí:
Texty, které jsou zpracovávány naším systémem umělé inteligence, mohou být ukládány a analyzovány pro účely vývoje a zlepšování našich AI algoritmů. Všechna tato data jsou anonymizována a nejsou spojována s konkrétními uživateli.

Kontaktní údaje:
Vaše e-mailové adresy a telefonní čísla mohou být použity pro přímou komunikaci s vámi, ale pouze pro nezbytnou funkcionalitu webu. Tyto údaje nebudou nikdy použity pro marketingové účely třetích stran.

Ochrana vašich údajů

Respektujeme soukromí našich uživatelů a zavazujeme se chránit osobní údaje, které shromažďujeme. Přijímáme přiměřená technická a organizační opatření k zabezpečení vašich údajů proti neoprávněnému přístupu, ztrátě, zneužití nebo zničení.

Vaše práva

Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu nebo vymazání. Také máte právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů a požadovat omezení zpracování. Pro výkon těchto práv nás prosím kontaktujte na info@i-bot.cz.

Změny politiky ochrany osobních údajů

Tuto politiku ochrany osobních údajů můžeme občas aktualizovat. O všech změnách vás budeme informovat na našich webových stránkách nebo prostřednictvím e-mailu.